Hlavní partner

04.12.2012 10:54:54

HUMMEL

Charakter od roku 1923. Od roku 1923 do dneška. Pod logem, inspirovaném obyčejným čmelákem (v němčině "Hummel"), nabízí dánská firma špičkové obutí i oblečení pro halové sporty, fotbal a další aktivity.

Florbalový partner

03.01.2013 15:14:57

  

Mediálni partner

03.01.2013 19:55:02

 

25.04.2013 17:44:54

 

Restaurace Grill Bar U Kalvodů byla otevřena v roce 1989 rodinou Kalvodů.
 
 
Vybudováním vlastní restaurace jsme se rozhodli zúročit takřka 30-ti leté zkušenosti v gastronomii.  Stávající restaurace u Lužánek na Pionýrské ulici byla první v soukromém sektoru na území města Brna. Personál tvořili pouze rodinní příslušníci. Jejich profesní způsobilost pokryla vše od kuchařky pro
teplou i studenou kuchyni, číšníka a barmana až po pomocný personál.
Netrvalo dlouho a restaurace Grill Bar U Kalvodů se stala známou a hojně navštěvovanou díky své nabídce kvalitních výrobků a služeb.
 
V roce 1996 jsme po úpravách rozšířili restauraci o pizzerii a přejmenovali na Grill Bar & Pizzeria U Kalvodů . Pizza coby italská specialita má svoje výrobní tajemství a udělat skutečně dobrou a chutnou pizzu je nelehký úkol i pro zkušeného kuchaře. Problémy s její výrobou se nám podařilo zvládnout
jen díky nezměrnému úsilí všech členů rodinné firmy. Značný zájem zákazníků nás přesvědčil o tom, že to byl krok správným směrem. Motivoval nás k tomu, abychom zřídili rozvážkovou službu s dodávkou pizzy po Brně a okolí.
 
V Lelekovicích u Brna, kam v lednu 2000 přesídlilo vedení naší firmy, jsme otevřeli provozovnu Grill Bar & Pizzeria U Kalvodů , zajišťující pouze rozvážkovou službu, pokrývající severní okolí Brna. V září 2005 jsme v provozovně zprovoznili i restauraci s pizzerií. V září 2006 jsme založili společnost Pizza K, s.r.o. zaměřenou na zkvalitnění organizačních a řídících činností současných i budoucích restaurací.
 
A naše další plány?
Udržet si stávající klientelu a získat nové zákazníky, a to nejen zvyšující se kvalitou svých výrobků a služeb, ale i rozšířením prodejních prostor a širším sortimentem.
 
Irena a František Kalvodovi
majitelé a zakladatelé firmy

Vážení sportovní přátelé,

Jako hrdému partneru turnaje OPENGAME nám dovolte nabídnou pro týmy, hráče a vedoucí speciální akci. Exkluzivně Vám nabízíme doménu zdarma a hostingový balíček za poloviční cenu oproti standardní nabídce.

Konečně si můžete dopřát luxus vlastní domény a profesionálního webhostingu za minimálních pořizovacích nákladů.

Celková finanční úspora činí 520 Kč ročně a to již určitě stojí za úvahu!

Váše data jsou u nás na tom správném místě!

Je to velmi jednoduché, do níže uvedeného polička zadejte libovolný kontaktní údaj a naši zaměstnanci Vás budou kontaktovat pro více podrobností co možná nejdříve.

Přeji Všem hodně úspěchů v turnaji a teším se na naši budoucí spolupráci.

Igor Škapa
jednatel společnosti
Váš prostor, s.r.o.

 

 

 

Copyright © 2011 Vášprostor.cz | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS | Grafický návrh: DeZiro Graphic