12.02.2013 10:56:33

Tradičně v předvečer dospělé části Hummel Open Game se setkáme u sportovní akce pro milovníky střel, fintiček a nájezdů. Již 5. ročník soutěže brankářů a střelců Shot and Save. Letos nově i v kategorii dětí a mládeže. U dětí každý tým v turnaji zdarma nominuje jednu soutěžní dvojici.

Přihlášené dvojice budou rozslosovány do základních skupin a dále pak na základě umístění nalosovány do pavouka play-off.

Termín:

čtvrtek 20.6.2013 mládež

středa 26.6.2013 dospělí

Místo: SH Hattrick Brno a SH Start Brno  

Startovné v kategorii dospělých: 400,-
Uhradit na č.účtu: 2222591001/5500

Startovné v dětské části se neplatí.

Pravidla:
Každé utkání v Shot and Save se hraje na sety. Jeden set se skládá z pěti nájezdů (samostatných střílení) na každé straně.

Střelci každé dvojice střídavě vykonávají trestné střílení na brankáře druhé dvojice. Set končí, pokud jedna dvojice vstřelí více branek po pěti nájezdech než dvojice druhá.
Utkání se hrají na dva vítězné sety. Pokud ani jedna z dvojic nevsítí v sérii pěti nájezdů více branek, pokračuje hra další sérií až do konečného rozhodnutí sady systémem „náhlé smrti".

Utkání začíná střelec týmu, který je jako první uveden v zápise o utkání.
Před začátkem rozhodujícího setu /3./ provede rozhodčí utkání los, který rozhodne o tom, která dvojice začne samostatné střílení jako první v této rozhodující sadě.

Copyright © 2011 Vášprostor.cz | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS | Grafický návrh: DeZiro Graphic