O vítězství Hurikánu Bratislava nad Realstick Vosy Praha bylo rozhodnuto až v předposlední minutě

Rozhovor s Bratislavským pravým křídlem Jurajem Galo, který vstřelil v předposlední minutě zápasu rozhodující branku, a Bratislava díky němu vyhrála velmi vyrovnaný zápas se skórem 2:1.

Jaký byl pocit, střelit rozhodující gól a vyhrát týmu zápas?
Tak pocit to byl určitě skvělý, ale důležité bylo střelit i tu první branku, navíc hodně udělalo i štěstí, zkusil jsem to z dálky a vyšlo to.

Jaké jsou vaše ambice v turnaji?
Hrajeme od zápasu k zápasu a do každého se snažíme dát 100%, abychom ho vyhráli, a doufáme, že to takhle půjde co nejdéle.

Jsi na tomto turnaji poprvé? Jak se ti tu líbí?
Já osobně jsem tu poprvé, ale zbytek týmu jezdí do Brna na tento turnaj každý rok. Turnaj se mi líbí hodně, jsou tu vynikající podmínky, kvalitní soupeři i dobrá atmosféra.

Tento článek si četlo již: 539 čtenářů
Copyright © 2011 Vášprostor.cz | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS | Grafický návrh: DeZiro Graphic